Yapay Zeka Ve Bilişim Teknolojileri Merkezi

T.C

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

Yapay Zeka & Bilişim Teknolojileri Topluluğu

YAZTEM Nedir?

Yapay Zeka Ve Bilişim Teknolojileri Topluluğu (YAZTEM) Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu tarafından kurulmuştur. İlk olarak Yapay Zeka Topluluğu (DPUYZT) adı ile 2018 yılında faaliyetlerine başlamış ve yeni teknolojiler üzerinde çalışmayı hedefleyen ve bu alanda araştırmalar yapan tüm kişileri bir araya getirerek daha verimli işler yapmayı amaçlayan bir oluşum olarak tüm Türkiye ile ortak bir payda da buluşmayı hedeflemiştir.

YAZTEM’ de sizi neler bekliyor?

YAZTEM de tüm güncel teknolojileri konuşabileceğiniz gibi alanlarında uzman kişilerin de bulunduğu iletişim sunucumuzda tüm sorularınıza yanıtlar bulabileceksiniz. Aynı zamanda sosyal ağınızı genişletebilecek ve tamamen gönüllülük esasıyla çalışan üyelerimizle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Sizinle aynı konuda araştırmalar yapan üyelerimizle sohbet edip bilgi ve tecrübelerinden yararlanabileceksiniz.

YAZTEM’ e nasıl üye olunur?

YAZTEM’e üye olmak için öncelikle başvuru formunu doldurmalısınız. Daha sonra sizlere Discord sunucu davet linkini göndereceğiz. Bu davet linkini kullanarak aramıza katılabilirsiniz.

Topluluk Temsilciliği

YAZTEM’e topluluk temsilcisi olarak katılabilirsiniz. Bu sayede topluluğunuzun çalışma alanlarını tanıtabilecek ve daha geniş kitlelere ulaşabileceksiniz. Topluluk temsilcileri ayrıcalıklara sahiptir. Bu ayrıcalıklardan siz ve topluluğunuz yararlanabilecektir. Her topluluğa bu sayfa gibi tanıtım bölümü verilecektir. Bu sayfa örnek bir sayfadır.